Letecké panorama z dronu

Letecká 360° panorama jsou výborným prostředkem jak přiblížit lokalitu – vesnici, město, areál divákovi. Letecké panorama poskytuje celkový pohled na lokalitu a možnost přesouvat se mezi jednotlivými body  a na každém takovémto bodu má divák 360° pohled okolo a pod sebe. Tyto interaktivní virtuální prohlídky můžete použít pro prezentaci budov, památek, firem, sportovišť, zábavných areálů, ale i přírodních úkazů, skal, povodí aj. Kromě leteckých virtuálních prohlídek vytváříme i  prohlídky interiérové.

Co panorama vašeho místa přinese divákovi?

Živé panorama obce Tetčice

V obci jsou dva body panoramat  a dvě informační místa, pila s popisem a logo hotelu s proklikem na webové stránky. Lze se soustředit na konkrétní objekt, například na kapličku z výšky 10m nebo dokonce na malý objekt, památník, pamětní desku z výšky 2m, tedy pohled z výšky člověka. 

Loading...

Letecká virtuální prohlídka

První funkce panoramatu je základní pohled na místo z výšky asi 30-120m, takové pohledy mohou být i statické, prostě letecká fotografie. 

S 360° leteckým panoramatem  se nabízí mnohem více:

1) můžete se dívat pod sebe a kolem sebe v celém rozsahu 360°

2) můžete zoomovat – přibližovat jakékoli místo, panorama má obrovské rozlišení 500 MPix 

3) můžete se přesouvat na jiné body na fotografii, po kliknutí na ikonu/šipku přejdete na celé nové panorama v jiném místě

4) můžete si číst popisy na budovách a jiných zájmových bodech

5) můžete prokliknout objekt na externí URL – na web vaší firmy aj.

6) pokud si objednáte interiérové panorama, tak po kliknutí na budovu se dostanete přímo do interiéru

Jak zjistit více?

Napište mi přes formulář, nebo zavolejte +420736286676, domluvíme se na dalším postupu. 360° panorama je velmi náročné na počasí, umístění slunce, vítr, mnohem více, než běžná letecká fotografie. Taky je důležité, aby obloha nebyla „vymetená“ nebo naopak zcela zamračeno, no a klíčové je samozřejmě roční období. Pro cenovou nabídku je důležité vědět lokalitu, typ prostoru, počet bodů a rozsah postprodukce. Působíme v jihomoravském kraji, jezdíme ale běžně na Vysočinu, Olomoucko aj. 

Živé panorama hrad Veveří a okolí

Příklad dvou pohledů na lokalitu a více popisných bodů, kde se po najetí na informační ikonu zobrazí bublina s popisem. Lze také uživatele přesměrovat na URL – web. U spodní strany jsou další ovládací prvky pro zoomovaní, otáčení, mód „zeměkoule“, fullscreen zvětšení apod. Pro pohodlné používání je vhodné zobrazit tuto prohlídku v plném okně. 

Loading...
Působíme v regionu jižní Moravy, ale když to bude důležité, přijedeme i za vámi i dál.
Radek Ondra
Pilot